KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12969027
nr 1296 9027
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
Etsning, 4 st, Signerad. Motivet: 12x17cm - 20x13cm
Erik Ekroth, svensk tecknare och grafiker född 1883, död 1954.
Utrop:
600 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:51:30